تبلیغات

هوآوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو در کنار ساعت هوشمند هوآوی Watch GT دیده شدند

تا کنون تقریبا می دانیم که هوآوی ۲۴ مهرماه را برای چه دستگاه هایی در نظر گرفته است. هوآوی میت ۲۰، میت ۲۰ پرو و ساعت هوشمند Watch GT سه دستگاه اصلی آن مراسم خواهد بود. حالا در یک رندر با کیفیت که به نظر رسمی می رسد، هر سه این دستگاه ها را کنار هم شاهد هستید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

می دانیم که طراحی کلی هوآوی میت ۲۰ با میت ۲۰ پرو تفاوت هایی دارد اما این تفاوت ها جزیی هستند. برای مثال در قاب دوربین می بینیم که فلاش LED در موقعیت متفاوتی قرار گرفته است. همچنین حسگر اثرانگشت در هوآوی میت ۲۰ روی قاب پشتی و زیر دوربین قرار دارد اما در میت ۲۰ پرو یکپارچه با نمایشگر است.

درباره نمایشگر صحبت شد و می دانیم که میت ۲۰ پرو با بریدگی نمایشگر عریض تر ارایه می شود اما هوآوی میت ۲۰ عادی بریدگی نمایشگر قطره طور دارد. در میت ۲۰ عادی بریدگی نمایشگر فقط برای دوربین سلفی است اما میت ۲۰ پرو احتمالا تشخیص چهره ۳ بهتری دارد.

ساعت هوشمند Watch GT اما طراحی دایره ای دارد که اطلاعاتی درباره آن منتشر شده است. گفته می شود این ساعت با چیپستی مجهز به هسته های کم مصرف Cortex-M4 عرضه خواهد شد که سیستم عامل شخصی سازی شده را اجرا می کنند. حال دقیقا مشخص نیست که نسخه ای از Android Wear است یا یک سیستم عامل اختصاصی از هوآوی!

نظر شما درباره طراحی این سه دستگاه چیست؟ شخصا پیشرفت هوآوی را تحسین می کنم.

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار