تبلیغات

سیدجلال: مدیران پشت ما پنهان شده‌اند

 وب‌سایت نود: کاپیتان پرسپولیس این روزها فشار زیادی را تحمل می‌کند. جلال حسینی که بیش از همه در این مدت به دلیل کمبود بازیکن و شرایط تیمش به عنوان کاپیتان تحت فشار است از مسئولان باشگاه عصبانی است و آنها را در مشکلات پیش‌آمده مقصر می‌داند.

عصبانیت او بعد از پایان بازی‌های آسیایی و بحث بازی با پیکان بیشتر از همیشه است. او اعتقاد دارد که مسئولان تیم نباید به هیچ عنوان زیر بار برگزاری بازی در آن شرایط می‌رفتند و موافقت آنها برای بازی کردن مقابل پیکان بسیار غیرحرفه‌ای بوده است.

جلال حسینی بعد از این اتفاقات خودش را ممنوع المصاحبه کرده است و اعتقاد دارد که هر کسی هر سوالی دارد باید از مدیران تیم بپرسد.

او درصحبتی کوتاه گفت: «من به عنوان بازیکن و کاپیتان پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن ندارم. به نظرم گفتنی‌ها نزد مدیران و مسئولان باشگاه است. آنها که بعد از برد تیم مقابل پیکان پشت این برد پنهان شدند و نگفتند چرا حق ما را نگرفتند و اجازه دادند با این همه مصدوم و غایب به مصاف پیکان برویم.

این بازیکنانی که هر بازی مصدوم می‌شوند مقصرش مدیران باشگاه هستند. ما فقط با یک جلسه تمرین با پیکان بازی کردیم و هیچ کس حمایتی از ما نکرد. اگر در آن بازی یکی از بازیکنان باز هم رباطش پاره می‌شد یا مصدومیت شدیدی پیدا می‌کرد کدام یک از این آقایان پاسخگو بودند؟ من هیچ مصاحبه‌ای در هیچ موردی انجام نمی‌دهم و هر سوالی دارید از مدیران تیم بپرسید شاید پاسخگو باشند.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار