تبلیغات

4 مرد غریبه در خانه زن بی پناه چه می کردند؟

ساعت24-چهار مرد جوان به عنوان مأمور آب وارد خانه ای ویلایی شده و با بستن دست و پای زن صاحب خانه نقشه سرقت را اجرا کرده بودند.

متهمان وقتی در دام پلیس گرفتار شدند در تحقیقات مدعی شدند برای آزادی یک زندانی دست به سرقت زده اند.

نقشه را چه کسی طراحی کرد؟ داماد همین خانواده نقشه را کشید. او از قبل می دانست که کنتور آب خانه پدرزنش خراب است به ما گفت اول صبح بروید و در بزنید پدر خانمم سر کار است و مادر خانمم در خانه تنهاست.

می دانستید داخل خانه پول است؟ آرش- داماد خانواده- گفته بود که دست های مادرزنش پر است از النگوهای طلا. البته به ما گفته بود که داخل گاوصندوق هم وسایل عتیقه زیادی است.

چطور این کار را انجام دادید؟ زن صاحب خانه در را باز کرد و زمانی که من رفتم سمت کنتور آب، همدستم دهان زن صاحب خانه را گرفت. بعد آرش آمد داخل و دست و پایش را بست و ما هم طلاهایش را سرقت کردیم.

چقدر سرقت کردید؟ نزدیک 20 میلیون تومان طلا بود ولی نتوانستیم گاوصندوق را سرقت کنیم چون کلید را به دست نیاوردیم.

هدف آرش ازسرقت خانه پدرزنش چه بود؟

حقیقت این بود که پسر این خانواده به اتهام مواد مخدر به زندان افتاده بود و برای آزادی اش پول لازم بود. زن میانسالی که ما از او سرقت کردیم نامادری پسر زندانی بود. پدرش هم لج کرده بود که چرا پسرش به کار خلاف دست زده است، گفته بود پول نمی دهم تا در زندان بماند. اما خواهر این پسر از شوهرش خواسته بود که کمک کند تا برادرش آزاد شود او هم به خاطر همسرش نقشه سرقت از خانه پدرزنش را کشید. البته با این پول سرقتی پسر زندانی را آزاد کردیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار