تبلیغات

«نیمار» ۵ بار با بارسلونا تماس گرفت!

خبرگزاری مهر: نیمار که از جدایی از بارسا و پیوستن به پاری‎سن ژرمن پشیمان است معتقد است تیم فرانسوی برنامه‌ریزی فوتبالی ندارد و دوست دارد به بارسلونا بازگردد.

بعد از جدایی نیمار از تیم فوتبال بارسلونا و پیوستنش به پاری‌سن ژرمن بارها صحبت از تصمیم او برای بازگشت به میان آمد و خیلی‌ها مدعی شدند این اخبار چیزی بیش از شایعات نیستند. این بار اما ادعایی جدید مطرح شده است. گفته می‌شود ستاره برزیلی به خاطر جدایی از بارسلونا خودش را سرزنش می‌کند و ۵ بار از زمان جدایی به بعد با سران بارسا برای رایزنی درباره بازگشت احتمالی تماس گرفته است.

نیمار بسیار امیدوار است که بتواند روزی به بارسا بازگردد و پدر او هم مستقیما با جوزپ ماریا بارتومئو صحبت کرده که راهی برای بازگرداندن پسرش به بارسلونا به دست آورد. این بازیکن همچنین معتقد است تیم فرانسوی هیچ برنامه‌ریزی ورزشی‌ ندارد و با این سبک و روش راهی برای رسیدن این تیم به موفقیت در اروپا نیست.

نیمار در تابستان ۲۰۱۷ در شرایطی جنجالی بارسا را ترک کرد. در آن زمان تیم فرانسوی ۲۲۲ میلیون یورو که رقم فسخ قرارداد این بازیکن بود را پرداخت کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار