تبلیغات

شجاعی:در بهترین شرایط روحی قرار داریم/ برای تمام رقبا احترام قائل هستیم

شجاعی:در بهترین حالت روحی و فیزیکی قرار داریم/برای همه حریفان خود احترام قائل هستیمبه گزارش خبرنگار اعزامی فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم ملی فوتبال ویتنام در چارچوب دیدار‌های گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ گفـت: پیروزی در دیدار اول برای روحیه بازیکنان و تیم خوب بود و در حال حاضر نیز در بهترین شرایط فیزیکی و روحی هستیم.

شجاعی افزود: از قبل اعلام کرده ام که ما بازی به بازی برای موفقیت پیش خواهیم رفت. دیدار اول را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و حالا به دیدار دوم رسیده ام و همه تمرکزمان را برای این دیدار قرار داده ایم. ما از تیم ملی فوتبال ویتنام انتظار بازی خوب در دیدار اولشان را نداشتیم.

شجاعی در واکنش به سوالی مبنی بر بی احترامی سایر رقبا به تیم ملی فوتبال ایران گفت: من چنین چیزی نگفته ام که تیم‌های دیگر به ایران احترام نمی‌گذارند و مطمئن هستم که همینطور است. ما به سایر تیم‌ها احترام گذاشته ایم و برای آن‌ها احترام قائل هستیم و برایمان فرقی ندارد که چه کسی حریفمان است. ما فقط به تیم خودمان فکر می‌کنیم و برای همه حریفان خود احترام قائل هستیم و سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را برابر آن‌ها داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی تیم‌های ملی فوتبال ایران - ویتنام

ملی پوشان فوتبال ایران آماده دیدار با ویتنام/ سرمربی سابق پرسپولیس در کنار کی‌روش

ایران -ویتنام / دومین فینال تیم ملی در مرحله مقدماتی

انتهای پیام/

اظهارات شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار برابر ویتنام

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار