تبلیغات

شهردار اسبق کرج با وثیقه آزاد شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، واحد شریفی وکیل علی ترکاشوند شهردار اسبق کرج، خبر آزادی وی به قید وثیقه را تأیید و در عین حال از اعلام مبلغ آن خودداری کرد.

شریفی با اشاره به اینکه مرحله اول تحقیقات که موجب بازداشت بوده است، به اتمام رسیده و بیم تبانی برطرف شده، اما کیفرخواست او هنوز صادر نشده است، درباره تعداد متهمان پرونده گفت: من فقط وکیل آقای ترکاشوند هستم و اطلاعی از تعداد متهمان ندارم.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه شروع موضوع مربوط به بحثی خارج از شهرداری بوده و بخشی از اتهامات ترکاشوند مربوط به شهرداری نیست، افزود:، چون پرونده در مرحله دادسراست، من مجاز به گفتن عنوان اتهامی موکل نیستم، اما عنوان اتهام او مفاسد اقتصادی نیست.

گفتنی است؛ علی ترکاشوند شهردار اسبق کرج و عضو فعلی هیأت‌مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است و پیش از این در اخبار آمده که وی به دلیل تخلفات ارزی بازداشت شده است.

امام جمعه کرج پیش از این طی تذکری درباره متهمان پرونده، از تریبون نماز جمعه گفته بود «آقایانی که می‌روند وزرا و مسئولان را ملاقات می‌کنند تا متخلفان را نجات دهند دست از کارشان بردارند و بگذارند دستگاه‌ها کار خودشان را انجام دهند، ما مصمم هستیم که جلوی فساد گرفته شود و این مسئله را دنبال می‌کنیم تا وقتی هستم این کار را ادامه خواهم داد.»

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

آزادی شهردار اسبق کرج با وثیقه

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار