تبلیغات

مهلکه‌ای جدید برای محمد بن سلمان

با لو رفتن تماس تلفنی محمد بن سلمان با «ترکی الدخیل» مدیر شبکه العربیه از سوی سازمان سیا، اینک وی به مهلکه‌ای جدید برای ولیعهد سعودی تبدیل شده است.

به گزارش «شیعه نیوز»، سازمان سیا اخیرا اعلام کرد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان طی تماس تلفنی با «ترکی الدخیل» مدیر شبکه العربیه، به کشتن جمال خاشقچی با سلاح گرم تهدید کرده بود.

ترکی الدخیل امام جماعت یکی از مساجد عربستان و معتقد به تفکر جهادی در افغانستان بود و با به قدرت رسیدن بن سلمان به منزله مشاور رسانه ای وی به کار خود ادامه داد.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که  پیش از قتل خاشقچی، بن سلمان به  الدخیل گفته بود که اگر خاشقچی با نیرنگ یا به زور به عربستان برگردانده نشود و انتقادهای او نسبت به رژیم سعودی پایان نگیرد، با یک گلوله به حساب خاشقچی خواهد رسید.

گفتنی است که ناپدیدشدن جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در ترکیه، یکی از بی سابقه ترین بحران هایی است که خاندان سعود با آن مواجه شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار