تبلیغات

راهپیمایی ۲۲ بهمن تبلور انسجام و وحدت همه مردم کشور است

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت:

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود تمامی مشکلات و اختلاف سلیقه‌ها/ دشمنان از انسجام مردم ایران هراس دارندعلی‌اکبر معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان یک نماد ملی در کشورمان محسوب می‌شود و این اجتماع مردمی که به صورت خودجوش انجام می‌شود اتحاد، وحدت و یکپارچگی ملت را نشان می‌دهد.

وی افزود: شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نقشه شوم دشمنان را برهم می‌زند، زیرا آن‌ها از اتحاد و وحدت بین مردم ایران به شدت هراس دارند به همین دلیل من امیدوارم همه مردم با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن درس خوبی به دشمنان انقلاب و کشور بدهند.

حق‌دوست بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که با وجودی که تفاوت سلیقه‌ها در بین افراد و مردم وجود دارد، اما همه آن‌ها در این جشن ملی شرکت می‌کنند.

حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب

معاون برنامه ریزی راهبردی وزارت بهداشت ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود تمام مشکلات موجود این مطلب را به جهانیان می‌رساند که همه مردم قلبشان برای این کشور می‌تپد و در مواقع ضروری و زمان‌های حساس حاضر بوده تمام اختلاف‌های خود را با یکدیگر کنار بگذارند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن تبلور انسجام و وحدت همه مردم کشور با وجود اختلاف عقاید، افکار و خط مشی‌های سیاسی است.
انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار