تبلیغات

سود ۵۷ریالی هر سهم «ثمسکن»

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، گروه سرمایه گذاری مسکن در صورت های مالی حسابرسی نشده ۱۲ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷ سود هرسهم را ۵۷ریال اعلام کرد.

این شرکت درآمدهای عملیاتی را ۵۱۸میلیارد ریال و سود عملیاتی را ۳۶۸میلیارد ریال منتشر کرده است. سود خالص این دوره نیز ۳۱۵میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره یک هزار و ۵۴میلیارد ریال اعلام شد.

با توجه به صورت وضعیت پرتفوی ۱۲ماهه، «ثمسکن» توانسته با افزایش ۵۰۷میلیارد و ۹۱میلیون ریالی بهای تمام شده سرمایه گذاری ها، به مبلغ ۵هزار و ۲۷۸میلیارد ریال دست یابد.

همچنین در صورت وضعیت پرتفوی شرکت های پذیرفته شده در بورس این شرکت ۵۰۷میلیارد ریال رشد نشان می دهد که منجر شده بهای تمام شده در پایان دوره به ۳هزار و ۸۶۱میلیارد ریال برسد.

این شرکت کل مبلغ واگذاری ها را ۳۶۷میلیارد و ۳۰۵میلیون ریال اعلام کرده است که توانسته سود یک میلیارد و ۶۸۰میلیون ریالی را کسب کند. همچنین مبلغ ۸۷۲میلیارد و ۷۰۱میلیون ریال بهای تمام شده سهام خریداری شده این شرکت است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار