تبلیغات

افزایش سرمایه ۲۲درصدی در «غفارس»

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس قصد دارد سرمایه خود را معادل ۲۲درصد افزایش دهد.

این در حالیست که هیات مدیره این شرکت این خبر را در اطلاعیه ای اعلام کرد و قرار است آن را برای تایید به مجمع عمومی فوق العاده نیز پیشنهاد دهد. «غفارس» قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۲۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۲۴۴میلیارد و ۷۰۵میلیون ریال افزایش دهد.

برهمین اساس این افزایش سرمایه از محل سود انباشته تامین شده و به منظور استفاده از معافیت قانونی جهت کاهش مالیات عملکرد و جلوگیری از خروج وجه نقدی معادل ۱۰میلیارد ریال(استفاده از معافیت موضوع بند (ب) مصوبه شماره ۵۸۸۴۱ مورخ ۲۶-۰۴-۱۳۹۷ شورای عالی هماهنگی اقتصادی) انجام شود.

در حال حاضر هیات مدیره این شرکت گزارش توجیهی را برای تایید به حسابرس و بازرس قانونی ارسال کرده و به محض دریافت اظهارنظر بازرس قانونی آن را اطلاع رسانی می کند.  لازم به ذکر است؛ انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار