تبلیغات

تلاش دولت‌های غربی برای دل زده کردن مردم از انقلاب/ ایرانی‌ها به بلوغ سیاسی رسیده‌اند

باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب/ وزیر علوم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این مراسم گفت: با وجود مشکلات بسیاری که مردم اکنون در زندگی خود احساس می‌کنند، اما می‌بینیم که باز هم با حضور پرشور در این مراسم حضور پیدا کردند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: مردم مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی را با انقلاب مقایسه و این مسائل را با یکدیگر مرتبط نمی کنند.

وی با بیان اینکه خون شهیدان برای رفاه جامعه و حال مردم ریخته شده است، گفت : باید خون شهیدان را پاس بداریم و امروز برای تجدید بیعت با آنها آمده ایم.

غرب و استکبار جهانی به دنبال آن هستند مردم را از انقلاب زده کنند/ ملت ما اکنون به بلوغ سیاسی رسیده اند

غلامی درباره صحبت‌های استکبار جهانی برای ضد انقلاب اسلامی بیان کرد : استکبار جهانی و دولت های غربی به دنبال این هستند تا مردم را از انقلاب زده کنند اما مردم ما اکنون به بلوغ سیاسی رسیده اند و مسائل انقلاب را درک می‌کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به حضور چشمگیر دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دانشگاهیان همچون هر سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده اند .

غلامی یادآوری کرد : مسئوان آن باید همپای دیگر مردم در راهپیمایی شرکت و مسائل و مشکلات کشور را برطرف کنند.

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام/

اظهارات وزیر علوم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار