تبلیغات

دشمنان هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند/ ملت ایران در همه صحنه‌ها حماسه ساز هستند

باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب/ رستمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

حجت الاسلام رستمی نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پیام امروز راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این ملت ثابت کردند در همه صحنه‌ها حماسه ساز هستند؛ نه سختی ها‌ی زندگی و نه مشکلات دشمنان هیچ تاثیری بر آنها ندارد و هیچ مانعی نمی‌تواند مقابل این سیل خروشان بایستد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تلاش دشمنان نتیجه نداشته است؟، اظهار کرد: تا زمانی که مردم با نظام هستند و‌ در پرتو ولایت فقیه حرکت می‌کنند موفق نخواهند بود و در نهایت هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند.

دشمنان هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند/ ملت ایران در همه صحنه‌ها حماسه ساز هستند

وی درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مسئولان، گفت: این راهپیمایی مسئولیت را برای مسئولان سنگین می‌کند و حضور پر شور مردم در راهپیمایی به این معنا نیست که از عملکرد همه مسئولان راضی هستند یا اینکه مشکلی ندارند بلکه ملت علی رغم مشکلات به وظیفه خود عمل کردند، باید دید آیا مسئولان هم‌ به وظایف خود عمل می‌کنند.

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام/

اظهارات نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار