تبلیغات

میزبان بعدی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به زودی مشخص خواهد شد

میزبان بعدی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به زودی مشخص خواهد شد به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۲ کشور چین و کره جنوبی مصرانه خواهان برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ هستند و نام شهر‌های میزبانی، همچنین استادیوم‌های در دست ساخت و ساخته را به مسئولان‌ای اف سی اعلام کردند.

با این حال با توجه به اینکه درخواستی از سایر کشور‌ها تا مدت معلوم به سایت‌ای اف سی فرستاده نشده است، میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اردیبهشت ماه پیش رو، به یکی از ۲ کشور کره جنوبی یا چین محول خواهد شد.

کشور‌های دیگری تقاضای برگزاری این رقابت‌ها را از جمله تایلند، اندونزی و هند داشته اند، اما هرکدام به دلایل حقوقی یا قانونی رد شده بودند به عنوان مثال یا ورزشگاه‌ها تجهیز نشده یا زمان ارسال درخواست میزبانی از مدت معلوم تعیین شده توسط سایت‌ای اف سی گذشته بود.

نزدیکترین کشور از میان ۳ کشور بالا، هند بود که به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال (۲۰۲۰) بانوان زیر ۲۰ سال رد شده بود.

بیشتر بخوانید:

هدیه ویژه مسی به آقای گل آسیا

صحبت‌های ژاوی از طرح آکادمی اسپایر تا قهرمانی قطر در جام ملت‌های آسیا

انتهای پیام/

میزبان بعدی جام ملت های آسیا مشخص می شود

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار