تبلیغات

مظلومی: حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو‌هایی است

مظلومی: حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو‌هایی استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پرویز مظلومی سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت :خوشحال هستم که در کنار مردم در راهپیمایی شرکت کردم و حضور مردم نشان می دهد که آنها چقدر مملکت و وطن خود را دوست دارند.

او ادامه داد:بدون شک حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو هایی است که در بیرون نشسته اند و حرف نادرست می زنند.

مظلومی گفت :ورزشکاران از مردم جدا نیستند ‌و آنها هر مقام و رتبه ای هم که برای خود رقم زدند با وجود همین مردم بوده است و ورزشکاران از دل همین مردم بیرون آمده اند .ورزشکاران در انقلاب ،جنگ تحمیلی حضور داشتند و بسیاری از آنها شهید هم شدند .از طرفی باید بگویم پارسال هنگام حضور در راهپیمایی هوا آفتابی بود در حالی که امسال بارش باران را نظاره گر هستیم و این هم یک برکت الهی محسوب می شود و به فال نیک می گیریم.

بیشتر بخوانید:خروش انقلابی جامعه ورزش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه 

انتهای پیام /

اظهارات مظلومی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار