تبلیغات

داورزنی: مردم امسال پر شور‌تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حاضر شدند

داور زنی: مردم امسال پر سور‌تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حاضر شدندبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد رضا داور زنی معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت:  به کوری چشم دشمنانی که می‌خواستند و سعی کردند ملت بزرگوار جشن ۴۰ سالگی را نگیرند، اما مردم امسال پر شور‌تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

او افزود: بنده هم این افتخار را داشتیم در سیل خروشان مردم در راهپیمایی شرکت کنم ضمن اینکه از همین جا اعلام می‌کنم ملی پوشان و جامعه ورزش کنار مردم هستند و برای مردم کار می‌کنند و امروز نشان دادند انقلاب زنده است و با همه تحریم‌ها و شیطنت‌های آمریکا روز به روز مستحکم‌تر از قبل هستیم و در تمام صحنه‌ها حضور خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید:

خروش انقلابی جامعه ورزش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه 

مظلومی: حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گو‌هایی است

انتهای پیام /

اظهارات داورزنی درباره حضور ورزشکاران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار