تبلیغات

روش انتخاب مناسب ترین لباس مهمانی -آکا

,تاثیر رنگ پوست بر لباس,روش انتخاب لباس مهمانی,لباس مهمانی,[categoriy]

روش انتخاب مناسب ترین لباس مهمانی -آکاتاثیر رنگ پوست بر لباس,روش انتخاب لباس مهمانی,لباس مهمانی

آکاایران: روش انتخاب مناسب ترین لباس مهمانی

آکاایران: تصور کنید به یک مهمانی دعوت هستید اولین چیزی که به ذهن خانم ها می رسد آن است که امشب چه بپوشم ؟؟؟ خانم ها باید در انتخاب لباس های مهمانی معیارهای مختلفی را درنظر بگیرند تا درمجموع عالی به نظر برسند . در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه بهترین لباس برای مهمانی ها را انتخاب کنید لباسی که شما را برازنده جلوه دهد و نظرها فقط جلب به سوی شما باشد .

رنگ پوست 

به گزارش آکاایران: در درجه اول باید با توجه به رنگ پوست رنگ لباس را انتخاب کنید . لباس های با رنگ ها ی روشن مانند : سفید ، سبز، و … مناسب برای افرادی دارای پوست های تیره و لباس های تیره تر برای افراد با رنگ پوست روشن استفاده شود .

فرم بدن

لباس های بدون آستین یا آستین خیلی کوتاه و لباس های با مدل دکلته و یقه های کشیده برای خانم ها با سینه های بزرگ مناسب است .

با داشتن شکم بزرگ هرگز از لباس های خیلی چسبان استفاده نکنید همچنین لباس های با جنس ساتن و ابریشم نیز مناسب شما نیستند بهتر است لباس های راسته را انتخاب کنید .

لباس های دکلته و کمی بلند برای خانم هایی که می خواهند قدبلند و کشیده دیده شوند مناسب است.

دامن های خیلی بلند و یا خیلی کوتاه و همچنین لباس های چند رنگ باسن را بزرگ نشان می دهند پس اگر باسن بزرگی دارید بهتر است لباس های تک رنگ انتخاب کنید .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار