تبلیغات

همه مردم این روستا یک قُل بافتنی دارند! (+عکس)

بافتنی شاید هیجان انگیزترین شکل هنری نباشد، اما بافتنی‌های لیزا هیتانن دست کمی از آثار هنری حیرت انگیز ندارند. این هنرمند فنلاندی مردم روستایش را در ابعاد واقعی طوری می‌بافد که شباهتشان با هم باورنکردنی است.

لیزا قلاب بافی و بافتنی را از ۱۰ سالگی آغاز کرد و آنقدر در آن مهارت یافت که وقتی به مدرسه هنر رفت شروع به ساخت مجسمه‌های بافتنی کرد. همه چیز با بافت مجسمه معلم کلاس اولش شروع شد که آنقدر خوب شد که تصمیم گرفت مجسمه همه مردم روستا را ببافد.

لیزا با آن‌ها قرار می‌گذاشت تا تصمیم بگیرد در چه ژستی آن‌ها را بسازد، سپس از همه جهت از آ‌ن‌ها عکس می‌گرفت، اندازه‌هایشان را می‌گرفت و به رفتارشان توجه می‌کرد تا شخصیت آن‌ها را بهتر در آثارش منعکس کند.

لیزا بیشتر از عکس‌هایی که می‌گیرد استفاده می‌کند، اما وقتی به صورت و دست‌هایشان می‌رسد، دوباره با مدل‌ها ملاقات می‌کند تا شخصیت منحصر به فرد آن‌ها را بهتر بررسی کند. او زمان و انرژی زیادی روی کارهایش می‌گذارد و همه جزئیات را بهترین شکل ممکن اجرا می‌کند.

منبع: برترین ها

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار