تبلیغات

انتقاد علی ملاقلی‌پور از صفتی که برای علی شریعتی انتخاب شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی ملاقلی پور کارگردان سینما، تصویری از خبر تشییع پیکر پوران شریعت رضوی در روزنامه اعتماد را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و درباره آن نوشت:

«خدا رحمت کند، خانم شریعت رضوی همسر دکتر علی شریعتی را و بیامرزدش. اما از روزنامه اعتماد یک سوال داشتم اگر جدیدا معلم انقلاب اسلامی دکتر شریعتی شده خب رسما اعلام کنند حداقل بچه‌ها در سالروز شهادت استاد مطهری اینقدر گل نبرند برای معلم‌هاشون. چون سالروز فوت دکتر شریعتی می‌افته تو تعطیلات مدارس اینقدر هم خانواده‌ها هزینه نمی‌کنند.

اگر هم ماجرا نوعی ارج نهادن به شخصیت دکتر شریعتی است خب یک صفت مناسب برای ایشان بیان کنند. چون در غیر این‌صورت روزنامه اعتماد بد نیست بگه انقلابی که معلمش شریعتی است، بنیانگذارش چه کسی بوده؟ چون بنیانگذار انقلاب اسلامی ( امام خمینی )، استاد فلسفه دانشگاه شهید مطهری را معلم انقلاب اسلامی نامیدند.»

۵۷۲۴۳

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار