تبلیغات

تسهیلات ویزای پاکستان برای شهروندان 190 کشور

وزیر اطلاعات پاکستان در نشستی از برنامه نخست وزیر این کشور برای تسهیل اعطا ویزا به 190 کشور خبر داد.

به گزارش «شیعه نیوز»، وزیر اطلاعات پاکستان در نشستی از سیاست‌های نخست وزیر این کشور برای اعطا ویزا به 190 کشور به منظور توسعه گردشگری و سرمایه‌گذاری در این کشور خبر داد.

«فؤاد چودری» وزیر اطلاعات پاکستان در این زمینه به رسانه‌ها گفت: تسهیلات ویزای الکترونیکی به پنج کشور  ترکیه، چین، مالزی، انگلستان و امارات متحده عربی اعطا خواهد شد.

وی در ادامه گفت: تسهیلات ویزا به 170 کشور گسترش خواهد یافت.  90 کشور ویزای کسب و کار دریافت می‌کنند و 55 کشور نیز در زمان ورود به  این کشور  ویزا دریافت خواهند کرد.

چودری اظهار داشت: سیاست‌های ویزا برای تسهیل کار روزنامه نگاران غربی و به تبع آن، سهولت کار خبرنگاران پاکستانی در این کشورها نیز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: هزینه‌های ویزا به طور قابل توجهی کاهش یافته است تا گردشگران بیشتری تمایل به سفر به پاکستان داشته باشند.

وزیر اطلاعات پاکستان عنوان کرد: دولت این کشور در حال نامه‌نگاری با سفارت هند برای اعطای ویزا به خبرنگاران پاکستانی است که قرار است انتخابات پیش رو در هند را پوشش دهند.

وی گفت که سیستم شناسایی مسافر برای تسهیلات ویزای الکترونیک در فرودگاه‌های کراچی و لاهور نصب شده است، در حالی که در آینده نیز در فرودگاه‌های دیگر کشور نصب خواهد شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار