تبلیغات

حذف 95 پرواز درپی اعتصاب حمل و نقل هوایی در ایتالیا

اعتصاب سراسری حمل و نقل هوایی در ایتالیا، منجر به حذف 95 پرواز و سرگردانی مسافران در فرودگاه های این کشور شد.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری رسمی ایتالیا (انسا)، در پی فراخوان اتحادیه های کاری ' Filt Cgil', 'Fit Cisl', 'Uiltrasporti' و 'Ugl Trasporto Aereo' خلبانان، خدمه پرواز، تکنسین های تعمیر و نگهداری و خدمه زمینی شرکت های هواپیمایی و کارکنان کترینگ و اداره فرودگاهی امروز از ساعت 10 صبح به وقت محلی (12:30 به وقت تهران) به مدت چهار ساعت دست از کار کشیدند که منجر به حذف 95 پرواز شد.

معترضان همچنین در طول اعتصاب خود در مقابل وزارت زیربنایی و حمل و نقل ایتالیا در رم، تجمع اعتراضی برگزار کرده و خواستار بهبود شرایط کاری و مقررات در این بخش شدند.

علاوه بر این، اتحادیه های کاری 'Filt-Cgil', 'Uiltrasporti' و 'Ugl' فراخوان یک اعتصاب دیگر 24 ساعته برای خدمه پرواز شرکت 'ایر ایتالی' کردند که منجر به حذف 50 پرواز دیگر در فرودگاه های شهر میلان بویژه در فرودگاه لیناته شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار