تبلیغات

بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر جنجالی سریال پدر + تصاویر جدید

از جنجال‌هایی که هنرمندان معمولا برای خودشان ایجاد می‌کنند، نحوه پوشش آن‌ها در جشنواره فجر است. مراسم رسمی در همه جای دنیا اصولی دارد، اما بعضی از سلبریتی‌ها، با نحوه پوشش خود، خلاف عرف آن جشنواره عمل می‌کنند. در جشنواره فجر امسال هم تیپ برخی از بازیگران با بازخورد‌های زیادی در فضای مجازی همراه بوده است.

بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر جنجالی سریال پدر به بهانه ازدواجش + فیلم و تصاویر

ریحانه پارسا بازیگر جوان و کم تجربه ایرانی است که اولین بار در سریال پدر نقش آفرینی کرده است و این سریال باعث محبوبیت این بازیگر جوان شده است. وی ۱۹ سال سن دارد و مجرد می‌باشد.

تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر


ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا سریال پدر است که توانست توجه مخاطبان را به خود جلب نماید. از این رو در این مطلب به ارائه بیوگرافی ریحانه پارسا می‌پردازیم که مطمئنا مطالعه آن برای همه علاقه‌مندان به این بازیگر جوان، جالب خواهد بود.


در بیوگرافی ریحانه پارسا به نحوه ورود او به دنیای بازیگری و سایر مسایل می‌پردازیم. خانم پارسا سال ۷۷ در تهران به دنیا آمده است. وی از هنرستان سوره در سال ۹۴ مدرک تحصیلی خود را در رشته تئاتر گرفته است.


ریحانه پارسا متولد اسفند ماه سال ۱۳۷۷ در تهران می‌باشد، وی علاوه بر بازیگری، در رشته عکاسی نیز موفقیت‌های چشمگیری را کسب نموده است و فردی بلند پرواز می‌باشد. وی همچنین به نویسندگی و طراحی صحنه علاقه‌مند است و اغلب به مطالعه کتاب‌های روانشناسی می‌پردازد.

تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر

تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر تیپ جنجالی ریحانا پارسا در جشنواره فجر97+بیوگرافی و تصاویر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار