تبلیغات

شرط عجیب یک ایجنت برای باشگاه پرسپولیس‌

همان‌طورکه می‌دانید محمد نادری جوان در نیم‌فصل از تیم کورتریک بلژیک و به مدت ۶ ماه به پرسپولیس پیوست تا بازیکن قرضی این تیم باشد. محمد انصاری، مدافع چپ فیکس پرسپولیس رباط صلیبی پاره کرده بود و برانکو این جوان را خرید که جای مدافع خوش‌اخلاق تیمش را پرکند. انصافاً هم از ابتدا کسی فکرش را نمی‌کرد محمد نادری جوان در ترکیب پرسپولیس موفق باشد، اما عملکرد این بازیکن به گونه‌ای بود که توانست رضایت برانکو، سرمربی تیم و مدیران پرسپولیس را به خود جلب کند. نادری به واسطه درخششی که در پرسپولیس داشت حالا با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه شده است در حالی که هنوز با تیم بلژیکی قرارداد دارد. مدیران باشگاه پرسپولیس نیز به توصیه برانکو در تلاش هستند که بتوانند به هر شکل ممکن قرارداد محمد نادری را تمدید کنند. 
در همین زمینه شنیدیم یک ایجنت شناخته شده که عامل جدایی یکی، دو ستاره پرسپولیس در پایان لیگ هفدهم از این تیم بود وعده داده که قادر است رضایتنامه محمد نادری را برای پرسپولیس بگیرد، اما به یک شرط! گویا طرف شرط گذاشته که برانکو و مدیران پرسپولیس با بازگشت یک ستاره جدا شده و پشیمان موافقت کنند. این بازیکن مطرح پس از جدایی از پرسپولیس نتوانست به هدف خودش برسد و حالا پس از یک فصل ناکامی قصد بازگشت دارد. خواسته‌ای که حداقل تاکنون مسئولان پرسپولیس بدان پاسخ مثبت نداده‌اند. حال باید دید ایجنت مورد نظر می‌تواند با تمدید قرارداد محمد نادری زمینه بازگشت بازیکن سابق به پرسپولیس را فراهم سازد یا اینکه...؟!

256 43

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار