تبلیغات

ویژه برنامه‌های شبکه قرآن برای نیمه شعبان

به گزارش افکارنیوز،

محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما،در خصوص پوشش رسانه ای سی و ششمین مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: وظیفه ذاتی شبکه قرآن و معارف سیما پوشش خوب این مسابقات است.

وی ادامه داد: ما پوشش کامل افتتاحیه را داشتیم و دو واحد را در محل برگزاری مسابقات مستقر کرده ایم. به طور کامل مسابقات را از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پوشش می‌دهیم. البته یک استودیو را هم در پخش شبکه قرآن در نظر گرفته ایم و کارشناسان تمام قرائت‌ها را بررسی می‌کنند.

سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما عنوان کرد: سایت شبکه قرآن هم مسابقات را پوشش می‌دهد؛ البته قرار است روز دوشنبه دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین المللی قرآن کریم را با رهبر انقلاب به صورت مستقیم پخش کنیم.

وی افزود: شبکه قرآن در ادامه مسابقات بین المللی قرآن کریم پوشش کامل مسابقات قرآن مالزی را هم برای مخاطبان در نظر گرفته است.

عرفاتی پیرامون رویکرد مهم شبکه قرآن در سال جدید تصریح کرد: یکی از رویکرد‌های مهم برنامه سازی شبکه قرآن در سال ۱۳۹۸ مهدویت است. بحث امام زمان (عج) نباید منحصر به نیمه شعبان باشد. در تلاش هستیم که برنامه‌هایی را با محوریت مهدویت در طول سال به روی آنتن ببریم.

 سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما بیان کرد:  همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان هر شب برنامه تبسم از شبکه قرآن پخش می‌شود. به خاطر اهمیت احیای شب نیمه شعبان هم تا اذان صبح با مسجد جمکران، مسجد امام حسن عسکری و حرم امام رضا (ع) ارتباط مستقیم خواهیم داشت.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار