تبلیغات

الهان عمر: از سوی دولت ترامپ تهدید می‌شویم

نماینده مسلمان و محجبه کنگره آمریکا با انتشار پیامی سیاست های دولت دونالد ترامپ را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش «شیعه نیوز»، «الهان عمر» عضو مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در پیام خود که در توئیتر منتشر شده آورده است: این کشور بر اساس ایده‌هایی همچون عدالت و آزادی و بهره مند شدن از شادی‌ها بنا نهاده شده اما این اعتقادات اساسی هر روزه مورد تهدید قرار می‌گیرند. ما از سوی دولت تهدید می‌شویم دولتی که به جای انجام اصلاحات جامع در خصوص مهاجرت، کودکان مهاجران را در قفس می‌اندازد.

یادآور می‌شود به موجب سیاست‌های مهاجرتی دولت ترامپ، خانواده هایی که بصورت غیر قانونی به آمریکا مهاجرت می‌کنند، مأموران مرزی آمریکا اقدام به جدا کردن افراد خانواده از یکدیگر و نگهداری کودکان در قفس می‌کنند. انتشار تصاویری در این رابطه در ماه‌های گذشته انتقادت فراوانی را متوجه دولت آمریکا کرده بود.

الهان عمر از زمان ورود به کنگره به دلیل اظهار نظرهای خود با خشم «دونالد ترامپ» مواجه شده که بارزترین موارد موجود در این رابطه اظهار نظر الهان در خصوص لابی آیپک و اقدام ترامپ در انتشار پیامی ویدئویی در خصوص حوادث ۱۱ سپتامبر با اشاره به صحبت‌های الهان عمر بوده است.

این اقدام ترامپ با واکنش تند دموکرات‌های آمریکا مواجه شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار