تبلیغات

اختصاص حقوق یک روزکاری روابط عمومی های واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری برای کمک سیل زدگان

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سید علی درخشان افزود:  مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی، مجمع خیرین سلامت استان و بسیج کارکنان دانشگاه اقدام به برگزاری پویش مهربانی نموده و با استقرار چادر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی(شامل : پتو، موادغذایی پوشاک، لوازم بهداشتی و ظروف یکبار مصرف، دارو و ... ) به مدت یک هفته هدایای کارکنان  به  مناطق سیل زده جمع اوری نمود .

وی تصریح کرد: همچنین با همکاری معاونت فرهنگی، کانون ها و تشکل های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد پویش کمک به سیل زدگان با شعار "دوباره می سازیم" را از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ فروردین ماه برگزار و مقابل دانشکده بهداشت چادر دریافت کمک به سیل زدگان برپا نموده اند.

مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به حرکت نوعدوستانه جامعه مامایی و آزمایشگاهی کشور برای اختصاص هزینه برگزاری مراسم روز جهانی ماما و آزمایشگاه افزود: ماماها و پرسنل امور آزمایشگاهی همواره در شرایط سخت رسالت خود را در حیطه مسئولیت اجتماعی به نحو احسن انجام می دهند و امروز نیز که گروهی از هموطنان عزیز در مناطق سیل زده نیاز به کمک دارند در اقدامی تحسین برانگیز هزینه برگزاری مراسم روز جهانی ماما که هر ساله توسط سازمان نظام پزشکی در تهران و سایر شهرهای کشور برگزار می شود را برای کمک به زنان و مادران باردار مناطق سیل زده اختصاص دادند.

درخشان ضمن تقدیر از این حرکت نوعدوستانه ماماها و کارشناسان آزمایشگاهی شاغل در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان از اعضای هیئت علمی، اساتید، کارکنان خواست در صورت تمایل برای اهدای بخشی از دریافتی خود برای کمک به سیل زدگان، هماهنگی لازم را با واحد امور مالی محل خدمت خود بعمل آورده تا با مشارکت در این کار خداپسندانه ضمن کمک به کاهش درد و رنج هموطنان خود، باری دیگر همبستگی و وحدت میان ملت ایران را به رخ دشمنان نظام بکشانند.

۴۶

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار