تبلیغات

روایت حسین دهباشی از صندلی لاکچری آیت‌الله جنتی در عراق +تصویر

صندلی مجلل آیت الله جنتی از عراق سر در آورد +تصویربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین دهباشی، مستندساز و تاریخ‌پژوه که چند روزی است در کشور عراق به سر می‌برد تصویری از  آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان بر روی صندلی مجلل طلایی رنگ معروف را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشت و نوشت:

«در تالار انتظار فرودگاه نجف، این صندلی را می‌بینی. خدایا قبلا کجا دیده بودی‌اش؟ آهان! همانی نیست که قاب بسته و بریده‌ی آن به عنوان سند تجمّل در زندگی آقای جنتی دست به دست می‌شد؟ یعنی بنده‌ی خدا شاید مجموعا ده دقیقه روی آن نشسته تا چمدان‌اش را بگیرند!».

شایان ذکر است؛ این تصویر از آیت‌الله جنتی مدتی در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرده بود و برخی از کاربران آن را به خوی اشرافیگری نسبت می‌دادند در حالی که حقیقت ماجرا همان چیزی است که دهباشی در پست خود ذکر کرده است. 

صندلی مجلل آیت الله جنتی از عراق سر در آورد +تصویر

گفتنی است؛ این تصویر در سال‌های اخیر بارها به عنوان سندی مصور از زندگی تجملاتی دبیر شورای نگهبان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود.گروه‌های ضد انقلاب و جریان انحرافی یا استناد به این تصویر تلاش کردند تا افکار عمومی را تشویش کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار