تبلیغات

پرداخت کمک‌های بلاعوض بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان نیازمند

پرداخت کمک‌های بلاعوض بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان نیازمند

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، طبق این همکاری، دانشگاه علامه طباطبایی مسئول شناسایی و معرفی دانشجویان مستعد و نیازمند به بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌باشد و بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود برای حمایت از دانشجویان و بر اساس مجوزها، قوانین و مقررات بانک از آنان حمایت می‌کند.


بر این اساس، یک میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت کمک‌های بلاعوض به دانشجویان این دانشگاه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران اختصاص داده شده است که با معرفی دانشگاه به متقاضیان واجد شرایط اعطا خواهد شد.


شایان ذکر است، تا کنون بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان مستعد و نیازمند توسط دانشگاه علامه طباطبایی شناسایی و معرفی شده است تا از کمک‌ها بلاعوض بانک بهره‌مند شوند.


همچنین، دانشجویان نیازمند می‌توانند با داشتن معرفی نامه از سوی دانشگاه از تسهیلات قرض الحسنه این بانک تا سقف ۲۰ میلیون ریال استفاده نمایند و ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از طرف بانک قرض الحسنه مهر ایران برای این منظور اختصاص داده شده است.


افتتاح باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی از دیگر زمینه‌های همکاری میان این دو مجموعه به شمار می‌رود.


گفتنی است، حمایت از آموزش عالی یکی از برنامه‌های اصلی بانک قرض الحسنه مهر ایران و در این راستا تفاهم نامه‌هایی با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و سایر مراکز آموزشی و دانشگاهی منعقد شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار