تبلیغات

درخواست عجیب بنفیکا از رقیب استقلال!

به گزارش افکارنیوز،

باشگاه بنفیکا برای انتقال دائم کاریلو ستاره اهل پرو خود مبلغ 20 میلیون یورو از باشگاه الهلال درخواست کرده است که محمد بن فیصل رییس این باشگاه سعودی آن را غیر معقول می‌داند.

این بازیکن در تابستان به صورت قرضی راهی الهلال شد و با ارائه نمایشی درخشان توانسته است رضایت هواداران را به دست آورد. هم‌چنین کادر فنی و مدیران باشگاه هم از نظر فنی و هم‌چنین اخلاقی او را بسیار قبول دارند و به دنبال دائمی کردن قراردادش هستند. اما درخواست بنفیکا را غیر منطقی و خارج از توان خود می‌دانند.

در این بین خبر می‌رسد الدحیل قطر با مبلغ 17 میلیون یورو به دنبال جذب این بازیکن خواهد بود و پیشنهاداتی هم به بنفیکا ارائه کرده است. الهلال با این وضعیت تنها حاضر به پرداخت 15 میلیون یورو است و باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد. رسانه‌ها در ادامه از علاقه مندی النصر عربستان به جذب این بازیکن برای فصل آینده خبر داده‌اند. هر چند دو باشگاه دیگر به عقد قرارداد با کاریلو و توافق با طرف پرتغالی نزدیک تر هستند.

این بازیکن خوش تکنیک بعد از درخشش همراه با پرو در جام جهانی روسیه مشتریان زیادی پیدا کرد. کاریلو در حال حاضر با اعلام باشگاه الهلال مصدوم است و به احتمال فراوان برابر الاهلی در مرحله نیمه نهایی جام پادشاهی غایب خواهد بود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار