تبلیغات

پیش بینی جالب رونالدینیو در مورد بارسا - یونایتد

ورزش سه: بارسلونا موفق شد با تک گل و گل به خودی لوک شاو در دیدار رفت در استادیوم اولدترافورد به برتری برسد اما رونالدینیو که با لباس بارسلونا سابقه فتح لیگ قهرمانان و درخشش در این رقابت ها را در کارنامه دارد، معتقد است اگر در بازی برگشت یونایتد به گل اول برسد آنگاه شرایط برای بارسلونا دشوار خواهد شد.

پیش بینی جالب رونالدینیو در مورد بارسا - یونایتد

رونالدینیو گفت: "در حقیقت بارسلونا باید در همان بازی رفت کار را تمام می کرد اما حالا که با یک گل پیروز شده، یونایتد همچنان شانس صعود را برای خود در دیدار برگشت زنده می بیند. البته با توجه به سبک بازی بارسلونا و گل های فراوانی که در فصل جاری به ثمر رسانده اند، من حدس می زنم این تیم راهی دور بعدی شود.

حتی من حس می کنم بارسلونا به راحتی در این دیدار برنده خواهد شد و همه چیز بستگی به گل اول دارد. اگر بارسا بتواند گل اول را زود به ثمر رساند، آنگاه دیداری دشوار در انتظار یونایتد خواهد بود. اما اگر یونایتد بتواند گل اول را وارد دروازه بارسا کند، آنگاه حاضران در استادیوم مضطرب خواهند شد و شما هرگز نمی دانید که چه اتفاقی در ادامه می افتد".

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار