تبلیغات

همام: استقلال را تهدید نکرده‌ام

ایرنا: طارق همام، هافبک استقلال در باره شرایطش اظهار داشت: هیچگاه مسئولان استقلال را تهدید نکرده ام که در صورت پرداخت نشدن حق و حقوقم، از این تیم جدا می شوم و این مساله دور از واقعیت است.

وی در مورد دوری اش از میادین، گفت: در پنج سال اخیر مصدوم نشده بودم و این بدشانسی بزرگی است که به دلیل آسیب دیدگی، چند دیدار حساس استقلال را از دست دادم. پس از پشت سرگذاشتن دوران آسیب دیدگی از امروز در تمرینات گروهی تیم شرکت می کنم.

همام: استقلال را تهدید نکرده‌ام

این هافبک عراقی ادامه داد: خوشبختانه استقلال روند خوبی را آغاز کرده است که حاصل آن پیروزی با ارزش برابر الهلال عربستان و سپاهان بود. امیدوارم این روند در هفته های آینده ادامه داشته باشد.

همام در پاسخ به این پرسش که استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را خواهد داشت؟ گفت: همیشه گفته ام استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد و امیدوارم در هفته های آینده بتوانیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کنیم. شرایط استقلال مطلوب است و توان رسیدن به موفقیت را داریم.

وی گفت: تمریناتم را با قدرت ادامه می دهم تا هرچه زودتر به شرایط مطلوب رسیده و بتوانم برای استقلال به میدان بروم و مهره تاثیرگذاری باشم.

طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر پرداخت نشدن مطالبات این هافبک عراقی از سوی مسئولان باشگاه استقلال و تهدید وی به جدایی از جمع آبی پوشان پایتخت منتشر شده بود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار