تبلیغات

فتحی: محرومیت باقری همچنان ادامه دارد / اختلافات درون خانوادگی در خانواده استقلال طبیعی است

فتحی: محرومیت باقری همچنان ادامه دارد / اختلافات درون خانوادگی در خانواده استقلال طبیعی استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران پس از پایان جلسه هیئت مدیره امروزاظهار کرد: چهارمین جلسه هیئت مدیره سال جدید برگزار و نشست بسیار خوبی بود. این جلسه بیشتر جنبه اقتصادی و مباحث مالی باشگاه بود که تصمیمات بسیار خوبی اتخاذ شد که به طور حتم هواداران و عزیزان عاشق استقلال از نتایج این جلسات بهره خواهند برد.

او در ادامه گفت: درباره مسائل فنی استقلال نمی توانم صحبتی داشته باشم، بهتر است این موضوع را از شفر و کادر فنی سوال کنید. بنده به همراه نوروزی ،خطیر و مباشری و دیگر اعضا، تمام توانمان را به کار می گیریم تا تیم نتیجه بگیرد و در دربی نباید می باختیم، طبعات این بازی به دیدار سایپا کشیده شد. خدا را شکر تیم به روال خوب بازگشته و انشالله هواداران حمایت کنند تا بهترین نتایج رقم بخورد.

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره وضعیت فرشید باقری گفت: در مورد باقری رای قبلی لازم الاجراست و این بازیکن کماکان نمی تواند بازی کند. شفر برای بازگشت فرشید باقری به ما نامه رسمی نوشته و دیگر نامه ای به دست ما نرسیده و تصمیم باشگاه به اجرای حکم محرومیت وی همچنان پا برجاست. هر باشگاهی وظیفه خود را دارد، ما به پرسپولیس کاری ندارم و درباره این باشگاه باید از مدیر عامل محترمشان سوال ‌پرسیده شود. باشگاه استقلال نسبت به حرکت فرشید باقری واکنش نشان داده و محرومیت او پا بر جاست.

او درباره نبود فرهاد مجیدی در تمرینات بیان کرد: مجیدی باید در تمرینات باشد و در مراسم درگذشت مادر بزرگ خود بوده و او با هماهنگی سر مربی غیبت داشته است.

فتحی درباره شادی تیم پس از برد برابر سپاهان گفت :من شادی خاصی نکردم و در جایگاه بودم و این موضوع را از تیم سوال کنید.  از برد بازی بسیار لذت بردم و اینکه از کنار زمین چه اتفاقی افتاده بی اطلاع هستم.

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکنان این تیم تصریح کرد: این مژده را به هواداران بدهم که قرارداد پاتوسی تا یک سال و نیم دیگر است و او تا پایان فصل دیگر بازیکن استقلال است و منعی برای حضور او نیست و کمیته نقل و انتقالات تشکیل می شود و بازیکنان جدید به تیم اضافه می شوند.

فتحی درباره درگیری شفر و‌ خطیر در قطر گفت: خیر درگیری ای نداشته اند و من چیزی ندیدم. اختلاف درون خانواده بزرگ استقلال طبیعی است. قطعا بین من و معاونان و شفر شاید اختلاف سلیقه باشد اما مطالب مطرح شدت صحت ندارد و ما در خدمت شفر هستیم و او هم در خدمت باشگاه استقلال است تا به اوج برسیم.

او درباره وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان اظهار کرد: قرار شد در کمیته نقل و انتقالات با حضور مباشری، نوروزی و دیگر اعضا تشکیل و تمدید قرارداد ها انجام می شود و من مژده دیگر بدهم که کمپ ما برای پیش فصل در ترکیه تعیین شده است.

مدیر عامل استقلال درباره طلب های این باشگاه از ترابوزان گفت: آخرین مکاتبات را داشتیم و دومین قسط ما از حسینی مانده و بابت تیام طلبی نداریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت کمیته فنی بیان کرد: در خدمت کمیته هستیم و مخفی و علنی از حضور نفرات استفاده می کنیم و تک تک آن ها سرمایه استقلال هستند و باشگاه قدردان آن ها است. رجبی ،همدانی و دیگران به من کمک می کنند. شفر با باشگاه قرارداد دارد و  او نهایت هماهنگی را با کمیته و باشگاه دارد.

او درباره اینکه آیا شفر لیست داده است با خیر تصریح کرد: قطعا درباره تمدید قرارداد حتما نظر شفر اعمال می شود.

فتحی در پایان گفت:یکی از مصوبات جلسه امروز به احیای کمپ حجازی بود و اکنون زمین آن برای بزرگسالان غیر استفاده است و ترمیم می شود تا در حد نام استقلال باشد.

بیشتر بخوانید:

اردوی پیش فصل استقلال در ترکیه برگزار می‌شود

قرارداد پاتوسی با استقلال تمدید شد

حضور پزشک استقلال در تمرین آبی پوشان پایتخت

انتهای پیام/

اظهارات فتحی پس از پایان نشست هیئت مدیره استقلال

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار