تبلیغات

رونمایی از خودرو جدید پوتین +فیلم

رونمایی ازخودرو جدید پوتین در روز پیروزی+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،خودرو لوکس Aurus برای اولین در جشن پیروزی سالانه ۹ مه شرکت خواهد داشت. این خودرو جایگزین مرسدس بنز کلاس s برای استفاده تشریفاتی ولادمیر پوتین ساخته شد؛ و امسال در سال ۲۰۱۹ از نسخه جدید آن در ۹ مه روز پیروزی رونمایی خواهد شد.

روز ۹ مه در روسیه و بسیاری از کشور‌های اروپایی به عنوان روز پیروزی و پایان جنگ جهانی دوم جشن گرفته می‌شود. همه ساله رژه نیرو‌های نظامی روسیه در کنار نشان دادن آخرین توانمندی‌های نظامی این کشور در مقابل رئیس جمهور و مقامات عالی رتبه از سراسر جهان از برنامه‌های جشن پیروزی در روسیه است.

در این روز ارتش سرخ روسیه موفق شد سرانجام پس از جنگ‌های طولانی در خلال سال‌های ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۵ میلادی بر ارتش آلمان نازی پیروز شود.
بیش از ۳۶ میلیون نفر از مردم روسیه (شوروی سابق) در این نبرد‌های خونین جان خود را از دست دادند و ۱۷۱۰ شهر بزرگ و کوچک و ۷۰۰ هزار روستا در اتحاد شوروی ویران گردید و ۲۵ میلیون نفر از مردم این کشور بی‌خانمان شدند.

انتهای پیام/

روز پیروزی در روسیه با شرکت خودروAurus

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار