تبلیغات

«فضای مجازی» برای والدین پول‌سازتر است یا فرزندان؟

«فضای مجازی» برای والدین پولسازتر است یا فرزندان؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد والدین بیش از جوانان در فضای مجازی موفق هستند.

این پژوهش که در ارتباط با کسب درآمد از فضای مجازی صورت گرفته بیانگر آن است که تنها یک سوم جوانان بیش از بزرگ‌تر‌ها از اینترنت و فضای مجازی کسب درآمد می‌کنند.

کارشناسان علمی می‌گویند، سقوط شرایط اقتصادی جوامع منجر به این شده است که والدین به دنبال ایده‌های جدیدی برای کسب درآمد از فضای مجازی باشند؛ این در حالیست که تا پیش از سال ۲۰۰۸ جوانان عمده درآمد حاصل از شبکه‌های اجتماعی را به خود اختصاص داده بودند.

این پژوهش توسط محققان دانشگاه سوری انگلیس صورت گرفته و نشان می‌دهد، جوانا از زمان شروع بحران مالی و اقتصادی به میزان قابل توجهی انگیزه خود را از دست داده‌اند.

علاوه بر این، میان جوانان و میانسالان بالای ۵۰ سال شکافی اقتصادی بزرگی رخ داده است که منجر به بروز اختلافات گسترده در آینده نزدیک می‌شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

والدین در «فضای مجازی» موفق‌تر عمل می‌کنند

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار