تبلیغات

حرکت امداد به سیل‌زدگان درسِ شهدا به ما است +پوستر

حرکت امداد به سیل‌زدگان درسِ شهدا به ما است +پوستربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه اجتماعی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای بخشی از بیانات ایشان در خصوص تمجید حرکت امدادی به سیل‌زدگان را در قالب پوستر منتشر کردد.

رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز در دیدار با شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن، حرکت جهادی امداد به سیل‌زدگان را آموزشی از جانب شهدا دانستند و اظهار کردند: حرکت عظیمی راه افتاده که در دنیا کم‌نظیر است؛ اینکه آحاد مردم این‌جور سیل‌‌آسا حرکت کنند و بروند؛ این درس شهدای ما است. در دهه‌ شصت و در دوران دفاع مقدس هم جوانها همین‌جور با شوق و ذوق حرکت میکردند و فداکارانه می‌رفتند.

در این پوستر آمده است:

همین حرکتی که شما در امداد به سیل‌زدگان می‌بینید، این آموزش شهدای ما است؛ این یک پدیده‌ی مهمّی است.

جوانهای عزیز! اغلب شماها جوانید آن روزها را ندیده‌اید. در دهه‌ی شصت، در دوران دفاع مقدّس همین‌جور جوانها با شوق و ذوق حرکت میکردند، فداکارانه می‌رفتند.

 این درس شهدای ما است. ۹۸/۱/۲۶

حرکت امداد به سیل‌زدگان درسِ شهدا به ما است +پوستر

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار