تبلیغات

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

برترین ها - پردیس بختیاری: برای داشتن ظاهر زیبا و منحصر بفرد، علاوه بر مدل لباس، باید در مورد ترکیب رنگ لباس‌هایی که به تن می‌کنید نیز اطلاعاتی داشته باشید. با وجود تنوع رنگی بالا، انتخاب این که کدام رنگ‌ها با هم به زیبایی ست می‌شوند، سخت است. اما نگران نباشید، زیرا ما در اینجا بهترین ترکیب رنگی لباس را برایتان آورده ایم. ترکیب رنگ‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، ست‌های زنانه جذابی برای فصل بهار شما خواهند بود.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

یکی از ترکیب رنگی‌هایی که امسال مد شده، ترکیب رنگ‌های قرمز و صورتی یا بنفش ست. شما می‌توانید از این دو رنگ برای کل استایل تان استفاده کنید، به شرط این که رنگ دیگری به آن نیفزایید. زیرا این دو رنگ انرژی بالایی دارند و در کنار رنگ‌های جیغ دیگر، توی ذوق می‌زنند.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

یکی از رنگ‌های فصل بهار، رنگ زرد است. اما از آنجا که این رنگ انرژی بالایی دارد، باید هنگام ست کردن آن با رنگ‌های دیگر دقت زیادی به خرج دهید. سعی کنید رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید، رنگ‌های خنثی ای، چون سرمه ای، خاکی یا کرم باشند، اگر هم به دنبال رنگ شاد دیگری هستید، گلبهی می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

یکی از رنگ‌های شیکی که می‌توانید برای میهمانی هایتان انتخاب کنید، رنگ سرمه‌ای و یاسی است. شما می‌توانید تونالیته‌های مختلف این دو رنگ را با هم ست کنید. اگر شلوارتان را به رنگ کمرنگ تر، یعنی گلبهی و پیراهن تان را تیره‌تر انتخاب کنید، بهتر است. این تیپ کلاسیک گزینه مناسبی برای میهمانی‌ها خواهد بود.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

آیا تا به حال به ترکیب رنگ‌های صورتی و نارنجی فکر کرده اید؟ این دو رنگ در کنار هم ظاهری ظریف و دخترانه به شما می‌دهد. شما می‌توانید از تونالیته‌های مختلف رنگ صورتی، از گلهبی گرفته تا رنگ صورتی پر رنگ استفاده کنید. اما سعی کنید که رنگ نارنجی که انتخاب می‌کنید، پر رنگ باشد تا با تضاد رنگی که ایجاد می‌کند، به ظاهرتان جذابیت دهد و تمام چشم‌ها را به سمت شما جذب کند.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

اکثر ما از پوشیدن لباس‌های رنگی در بیرون از منزل هراس داریم، در حالی که شما می‌توانید پالت رنگ‌های شادتان را برای استایل خیابانی هم استفاده کنید، اما سعی کنید که در انتخاب رنگ‌ها تعادل داشته باشید. مثلا رنگ نارنجی می‌تواند انتخاب خوبی برای شلوارتان باشد، اما بقیه لباس هایتان را باید به رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. بهترین انتخاب در کنار نارنجی رنگ سبز تیره و قهوه‌ای ست.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

یکی از لباس‌هایی که هیچگاه از مد نمی‌افتد، جین است. شما می‌توانید هر موقع از سال لباس‌های جین تان را از شلوار جین گرفته تا بلوز، مانتو و ژاکت و... را به تن کنید و همچنن جذاب باشید. از آنجا که لباس جین با هر رنگ لباسی ست می‌شود، دست تان در انتخاب باز است، اما پیشنهاد ما برای فصلی، چون بهار، رنگ بنفش است. شما می‌توانید تونالیته‌های مختلف بنفش را به لباس تان بیفزایید. به عنوان مثال شلوارتان را به رنگ بنفش پر رنگ و اکسسوری هایتان را به رنگ‌های کمرنگ‌تر انتخاب کنید.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

یکی از رنگ‌های محبوب فصل بهار، زرد فسفری ست. اما تا به حال به ترکیب این رنگ در کنار رنگ آبی فکر کرده اید؟ زرد و آبی نه تنها در دکوراسیون خانه، بلکه در لباس هم می‌تواند ست‌های فوق العاد‌های برای هم باشند. البته پیشنهاد ما این است که اکسسوری هایتان را به رنگ زرد و لباس تان را به رنگ آبی انتخاب کنید. اگر خواستید رنگ دیگر به آن‌ها بیفزایید، رنگ‌های خنثی ای، چون طوسی یا قهوه‌ای کمرنگ بهترین انتخاب است.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

بهار بهترین فرصت است تا رنگ‌های شاد را به استایل تان اضافه کنید. رنگ لیمویی یکی از رنگ‌هایی ست که برای مانتو در فصل‌های گرم سال، مد می‌شود. اگر شما هم دوست دارید که این رنگ مانتو را به تن کنید، سعی کنید لباس‌های زیرتان را به رنگ‌های خنثی یا بسیار کمرنگ انتخاب کنید. رنگ طوسی، گلبهی کمرنگ و آبی آسمانی از بهترین رنگ‌هایی هستند که می‌توانید برای شلوار، شال یا اکسسوری تان از آن استفاده کنید.

جذابترین ست لباس‌های زنانه برای فصل بهار

اگر دوست ندارید از رنگ‌های شاد به عنوان رنگ اصلی استایل تان استفاده کنید، می‌توانید رنگ‌های خنثی را به عنوان پایه لباس تان قرار دهید و رنگ‌های اصلی و جیغ را به آن بیفزایید. مثلا رنگ سفید و مشکی از رنگ‌هایی ست که می‌توانید به راحتی با رنگ‌های دیگر ست کنید. پس از این که این دو رنگ را به عنوان پایه لباس تان انتخاب کردید، برای جذابیت بیشتر، رنگ زرد یا حتی آبی را به آن بیافزایید تا با تضادی که در ظاهر تان ایجاد می‌کند، به شما استایلی مدرن و منحصر بفرد دهد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار