تبلیغات

مختل شدن زندگی مردم ایتالیا بر اثر بارش برف بهاری + فیلم

مختل شدن زندگی مردم ایتالیا بر اثر بارش برف بهاری + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ­بارش حدود یک متری برف در برخی از مناطق ایتالیا و سقوط درختان و قطع برق مصرفی خانوارها، زندگی را برای ساکنان آن با مشکل مواجه ساخته است.

به گزارش شبکه تلویزیونی رای نیوز ایتالیا، روز گذشته منطقه ونتو در ایتالیا شاهد بارش برف سنگین و در ادامه نیز بارش تگرگ و به وجود آمدن مشکلاتی برای ساکنان آن بوده است.

بر همین اساس، بخش‌های زیادی از مسیر‌های عبور و خیابان‌ها چه به علت سقوط درختان، چه به علت بارش برف، بسته شده است. برق تعداد قابل توجهی از خانوار‌ها قطع شده است. بنابراین، نیرو‌های آتش نشان، شهرداری و سازمان حمایت‌های مردمی در تلاش به منظور عادی سازی شرایط هستند.

شهردار منطقه همچنین به شهروندان دیگر شهروندان ساکن در منطقه توصیه کرده است، به بلونو سفر نکنند و کار امداد رسانی را به نیرو‌های آموزش دیده و زبده شهرداری، آتش نشان و سازمان حمایت‌های مردمی بسپارند.

بیشتر بخوانید: چالش‌ها و زیبایی‌های بارش برف بهاری در بانه + فیلم 

انتهای پیام/

بارش سنگین برف در اروپا + فیلم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار