تبلیغات

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

 

کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو، روشی است که امروزه به عنوان یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده است.

وجود تعدد کلینیک‌های کاشت و روش‌های متنوع، انتخاب را برای متقاضیان کمی دشوار کرده است. از طرف دیگر هزینه‌های کاشت مو نیز یکی از فاکتور‌های مهم تصمیم گیری محسوب میشود که لازم است پیش از انتخاب، آگاهی‌های لازم در مورد آن بدست آورده شود.

 

کاشت مو به روش FUT

در این روش برشی روی تست دهنده‌ی پیوند که در پشت سر است ایجاد میشود. عرض این برش معمولا یک تا دو سانتی متر است و طول آن بستگی به نیاز بیمار جهت پوشاندن قسمت طاسی سر دارد. سپس بافت برداشته شده توسط میکروسکوپ‌های تخصصی کاشت مو به گرافت‌های (پیوند) تبدیل شده و در قسمت مورد نظر کاشت می‌شود.

 

هزینه کاشت مو

 

روش غیر جراحی FIT

در این روش ابتدا موی شخص کاملا کوتاه می‌شود سپس جهت برداشتن مو‌ها از قسمت پشت سر، از یک دستگاه مخصوص و ظریفی جهت این کار کمک گرفته می‌شود و به صورت دانه دانه فولیکولی برداشته و به قسمت‌های طاس و کم موی سر انتقال داده می‌شود.

گرافت‌های انتخاب شده توسط دستگاه، حاوی یک، دو، سه، چهار تار مو است.

روش ترکیبی

روش ترکیبی معمولا برای کسانی که وسعت طاسی زیادی دارند استفاده میشود. در این روش در این روش ابتدا عمل، FUT، و سپس FIT به صورت همزمان و در یک روز انجام می‌شود. در این روش ترکیبی با تلفیق دو روش تعداد تار موی بالایی به دست می‌آید که می‌تواند قسمت‌های زیادی از طاسی سر را بپوشاند. در این روش حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تا مو را می‌توان پیوند زد. معمولا با استفاده از این روش بیماران دیگر نیازی به تکرار عمل‌های بعدی نخواهند داشت.

مزایای کاشت مو

بالا‌ترین تراکم کاشت مو طبیعی بودن خط رویش چون بخیه دارد بدون تراشیدن مو سر انجام میشود قابل رنگ، رشد، و اصلاح وجود دارد بدون بی هوشی نیاز به بستری ندارد

در کلینیک تخصصی کاشت مو مارال کاشت مو با ضمانت نامه کتبی ارائه میشود و کار توسط تیم پزشکی انجام می‌شود سن پیشنهادی برای کاشت مو را بین ۲۲ تا ۵۰ سال پیشنهاد می‌شود.

مراقبت‌های بعد از کاشت مو

شیوه شستشو مو طبق دستور پزشک حد اکثر دو روز بعد از کاشت مو استراحت کنید چند روز اول زیر نور خورشید نباشید ترجیحا کلاه استفاده نکنید

هزینه کاشت مو

همین حالا برای با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم ۰۹۱۹۹۵۰۵۰۵۶
۰۲۱-۴۴۱۵۸۰۱۱

هزینه کاشت مو

تهران، اتوبان ستاری جنوب، پایین تر از بلوار فردوس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار