تبلیغات

کرسی‌های تلاوت دهه اول ماه رمضان نفحات

کرسی‌های دهه اول ماه رمضان نفحاتبه گزارش حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،کرسی ۳۵۷ نفحات القرآن، یکشنبه ۱۵ اردیبهشت از ساعت ۱۱ صبح در مدرسه رایان بصیر واقع در خیابان ۱۷ شهریور، بلوار قیام با تلاوت حاج وحید خزایی برگزار می‌شود.

کرسی تلاوت ۳۵۸ نفحات القرآن دوشنبه۱۶ اردیبهشت از ساعت ۱۳ در مدرسه نخبگان دانش واقع در خیابان مجاهدین اسلام، کوچه مشیری با تلاوت محمود نوروزی برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت۳۵۹ و ۳۶۰ نفحات در روز‌های سه شنبه۱۷ و چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳ با تلاوت حامد علیزاده در مدارس بهبهانی و شهدای موتلفه اسلامی برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۶۱ نفحات شنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۳ در مدرسه پیام رستگاران واقع در خیابان ظهیرالاسلام با تلاوت علیرضا مهدیزاده برگزار خواهد شد.

همچنین کرسی۳۶۲ نفحات القرآن شنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۹ با تلاوت کریم منصوری، در مدرسه ثامن الائمه ع واقع در خیابان مجاهدین اسلام برگزار می‌شود.

در این کرسی‌ها برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعین توزیع میگردد. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار می‌گردد. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می‌گردد و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سوال می‌شود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم می‌گردد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار