تبلیغات

سرمقاله روزنامه های امروز/از ضمیمه نادیده تحریم‌های آمریکا تا فراخوان رهبری و الزامات آن

به گزارش افکارنیوز،

روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آن ها در ذیل می آید:

پیش‌نیاز عمل به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی به دولتمردان و مردم ایران برای گرفتن آرایش مناسب در برابر هجمه همه‌جانبه دشمن علیه انقلاب اسلامی و مردم ایران که در بیانات خود در دیدار با معلمان در روز چهارشنبه گذشته بر آن تأکید کردند، مستلزم شناخت دقیق ماهیت و برنامه‌های استکبار در مقابله با نظام اسلامی است.

روز گذشته در خبرها آمده بود که بزرگ ترین مسجد ترکیه در استانبول توسط اردوغان افتتاح شد. مسجد جامع چاملیجا در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع با گنبدها و مناره های کم نظیر و بر اساس ترکیبی از معماری عصر عثمانی و سلجوقی و فناوری روز ساخته شد.

چرا گاهی استدلال کردن و صغری و کبری چیدن برای یک عده «بی‌فایده» است؟ یعنی هرچه دلیل و منطق می‌آوری، اظهارات گذشته‌اش راجع به موضوعی را که حالا، خلاف آن ثابت شده جلوی رویش می‌گذاری، بی‌تاثیر است.

با وجود ادامه موج سرکوب و بازداشت گسترده معترضان توسط نیروهای امنیتی رژیم فرانسه از هفته گذشته، دیروز شنبه هزاران تن از جلیقه‌زردها برای بیست‌وپنجمین هفته متوالی در تظاهرات ضددولتی شرکت کردند.

تحریم های آمریکا به صورت رسمی از بیانیه کاغذی که وزارت خارجه یا وزارت خزانه داری آمریکا آن را روی وب سایت های خود منتشر می کنند آغاز می شود. در این بیانیه ها توضیحات فنی درباره این که تحریم ها چگونه اجرا خواهد شد ذکر می شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار