تبلیغات

پیام ترامپ به مسلمانان به مناسبت آغاز ماه رمضان

رئيس جمهور آمریکا آغاز ماه رمضان را به مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا در بیانیه ای فرا رسیدن ماه رمضان را به مسلمانان تبریک و اعلام کرد: همراه با ملانیا آرزوی می کنیم این ماه مقدس برای تمام مسلمانان آمریکا و جهان مبارک باشد.

ترامپ با اشاره به نزول قرآن کریم در ماه رمضان اظهار داشته است: ظهور این ماه افتخار عبادت٬ بازسازی معنوی و تفکر درونی را نصیب مسلمانان می کند.

رئيس جمهور آمریکا افزوده است: مسلمانان با روزه داری٬ تلاوت قرآن٬ کمک به نیازمندان و نیکوکاری در رمضان سفر معنوی خود را تازه کرده و بدین ترتیب شکرگزاری خود نسبت به رحمت و مرحمت پروردگار را تعمیق می کنند.

گفتنی است ابراهیم هوبر، مدیر امور روابط عمومی شورای روابط آمریکایی- اسلامی( CAIR) در مصاحبه با روزنامه «ایندیپندنت» بریتانیا اظهار داشت: اسلام هراسی در دوره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در این کشور از زمان حملات 11 سپتامبر 2001 نیز بیشتر شده است.

ترامپ پیشتر در برنامه‌ای که از شبکه تلویزیونی CNN پخش شد، اعلام کرده بود که "اسلام از ما متنفر است".

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار