تبلیغات

پخش اهنگ ساسی مانکن در مدارس و واکنش وزیر آموزش و پرورش + فیلم

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایرنا: محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در واکنش به انتشار ویدئو‌هایی از پخش آهنگ در برخی مدارس گفت: سه نفر از متخصصان را مامور ریشه یابی تولید و پخش نماهنگ‌های بی نام و نشان در مدارس کردم که اکنون در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

پخش اهنگ ساسی مانکن در مدارس و واکنش وزیر آموزش و پرورش + فیلم
«سید محمد بطحایی» اظهار داشت: هر از گاهی شاهد هستیم دشمن به روش‌های مختلف تلاش دارد تا خانواده‌ها را نگران کند و نماهنگ‌ها و تصاویری در فضای مجازی پخش می‌شود که هر چه توجه می‌کنیم؛ بیشتر به این می‌رسیم که هدف اصلی ناامید کردن مردم متدین و انقلابی است.

بطحایی که در دومین جلسه شورای عالی نماز سخن می‌گفت، افزود: هدف این موضوعات بی اعتماد کردن مردم به آموزش و پرورش و معلمان است. اخیرا هم نماهنگ‌هایی به سرعت در فضای مجازی پخش شده و نگرانی‌هایی را ایجاد کرده که باعث می‌شود به این مقوله و فرآیند تعلیم و تربیت توجه بیشتری شود.

وی ادامه داد: در این نماهنگ‌ها اغراض سیاسی کاملا مشهود است. در ایامی که با افتخار اعلام می‌کنیم در مسابقات حفظ جزء سی قرآن کریم ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش‌آموز و معلم شرکت کردند؛ در حالی که سال گذشته این تعداد تنها ۲۲۰ هزار دانش آموز بوده است، این افراد از همین میز و نیمکت‌ها هستند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: موضوع سرمایه اجتماعی بالاترین سرمایه در اختیار است و انتظار می‌رود پلیس فتا هم در این موضوع به ما کمک کند؛ زیرا این نماهنگ‌ها بی نام و نشان هستند و تصاویر پخش شده، مدرسه و معلم را تلقین می‌کند؛ لذا حراست و بازرسی این موضوع به ویژه موضوع اخیر را پیگیری خواهند کرد.

بطحایی با تاکید بر اینکه آن چیزی که می‌تواند بچه‌ها را از این آسیب‌ها مصون نگه دارد، اقامه نماز، پرداختن بیشتر به قرآن و انس با آن، تمسک به معارف اهل بیت علیهم السلام است، اضافه کرد: اکنون در ۱۶ هزار مدرسه امام جماعت روحانی داریم که عموما مدارس پرجمعیت هستند و تلاش می‌شود با همکاری‌های حوزه علمیه این تعداد افزایش یابد.

وی بیان داشت: امروز در دنیای آشفته و شلوغ شاهد این هستیم که مهمترین هدف دشمنان تغییر هویت فرزندان ما است، هویتی که با آموزه‌های ایرانی و اسلامی عجین شده است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: سال گذشته در چنین ایامی «بزرگداشت مقام معلم» رهبر معظم انقلاب اشاره ظریفی به تغییر هویت داشتند. امروز جنگ مستمر و بسیار عظیمی است که علیه کشور ما صورت گرفته و هدف اصلی آن تغییر هویت نسل جدید ما است.

بطحایی ادامه داد: به کار گرفتن واژه جنگ از زبان مقام معظم رهبری کار را برای ما آموزش و پرورشی‌ها جدی‌تر می‌کند و در این فضای ناجوانمردانه، دشمن از هر وسیله‌ای برای پیروزی و فتح سنگر‌های خود استفاده می‌کند که بیشترین سنگر‌ها در عرصه تعلیم و تربیت است. امید است با حضور و همراهی صاحب نظران حوزه آموزش و پرورش و خارج از این دستگاه، دشمن پیروز نشود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار