تبلیغات

شیک ترین مدل شومیز زنانه و مردانه -آکا

1395/01/27

سایت خانواده ،مشاور خانوادهمدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش ,مدل شومیز زنانه و مردانه,مدل شومیز زنانه,مدل شومیز مردانه,[categoriy]

شیک ترین مدل شومیز زنانه و مردانه -آکامدل شومیز زنانه و مردانه,مدل شومیز زنانه,مدل شومیز مردانه,انواع مدل شومیز,جدیدترین مدل شومیز,زیباترین مدل شومیز,انتخاب مدل شومیز

آکاایران: شیک ترین مدل شومیز زنانه و مردانه

آکاایران: شیک ترین مدل شومیز زنانه و مردانه

اگر تازگی سری به فروشگاه های لباس زده باشید، حتما پیراهن های مدل ویکتوریایی را بر روی رگال ها دیده اید. به نظر می رسد که امسال عید یکی از خریدهای اساسی خانم ها این شومیزها باشد. اگر شما نیز جزو علاقه مندان این مدل پیراهن هستید، برای ست کردن آن با لباس های دیگر پیشنهاداتی را به شما ارائه خواهیم داد.
این مدل شومیز یادگاری از دوران نئورمانتیک است که ظاهر شما را کمی شاعرانه می سازد. چند سالی بود که شومیزهای سفید دوباره مد شده بود و به عنوان لباسی زنانه – مردانه طرفداران زیادی را جذب کرد و سلبریتی های زیادی آن را به عنوان یک ظاهر کژوال به تن کردند. امسال انگار قرار است که شومیز ویکتوریایی جایگزین آن شود.

به گزارش آکاایران: پیراهنی جذاب با چین های ظریف و زیبا. اگر به نظرتان پوشیدن آن در میهمانی ها جالب نیست، در اشتباه هستید. در ادامه به شما ثابت خواهیم کرد.
شومیز ویکتوریایی نسخه زنانه – مردانه

,مدل شومیز زنانه و مردانه,مدل شومیز زنانه,مدل شومیز مردانه,[categoriy]

برخلاف آنچه که به نظر می رسد شما می توانید به راحتی یک ظاهر مردانه با این شومیزهایی که از گذشته به ما رسیده اند، داشته باشید. کافی است آن را با یک شلوار لوله تفنگی مشکی و کالج هایی چرم به تن کنید و آستین های آن را بالا بزنید.
شومیز ویکتوریایی نسخه ییلاقی

,مدل شومیز زنانه و مردانه,مدل شومیز زنانه,مدل شومیز مردانه,[categoriy]

تصور کنید که در یکی از روزهای عید به یک میهمانی خودمانی در حاشیه شهر دعوت شده اید. برای چنین میهمانی هایی هیچ ظاهری جذاب تر و ییلاقی تر از ست یک شلوار سرهمی، شومیز ویکتوریایی، کلاه ملوانی، یک روسری که به دور کمر ببندید و اسنیکرهای سفید نخواهد بود.
شومیز ویکتوریایی نسخه دهه نود

,مدل شومیز زنانه و مردانه,مدل شومیز زنانه,مدل شومیز مردانه,[categoriy]

برای این که به این پیراهن، ظاهری مد روز دهیم، آن را بر روی یک تیشرت راه راه می پوشیم، دکمه هایش را باز می گذاریم و همراه با یک دامن به سبک دامنی که در تصویر می بینید، به تن می کنیم. زیورآلات طلایی نیز نقطه پایانی برای ظاهر شما خواهد بود.

مد آنلاین

مدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش -


گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار