تبلیغات

پیش بینی یک پرسپولیسی درباره آینده ویلموتس

به گزارش افکارنیوز،

وحید قلیچ کارشناس فوتبال کشورمان در مورد حضور مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران گفت: ویلموتس هم به سرنوشت کی‌روش دچار می‌شود. چرا که برخی مریبان وطنی تاب و تحمل او را نخواهند داشت.

مربیان داخلی می‌خواهند دلار‌های دریافتی ویلموتس را سوراخ کنند

وی ادامه داد: برخی از مریبان وطنی تاب ندارند کسی که خارجی باشد و حقوق خود را به دلار بگیرد، را در کنار خود ببینند. مربیان ما به اخلاق سرمربی خارجی کاری ندارند و می‌خواهند دلار‌های اون را سوراخ کنند. از این مربیان تقاضا دارم بگذارند این سرمربی کار خود را در تیم ملی به نحو احسن انجام دهد.

کی روش از ویلموتس بهتر بود

او تصریح کرد: ویلموتس سرمربی خوبی است، اما فکر نمی‌کنم از کی روش بهتر باشد. کلاس کی روش نسبت به او بیشتر و خیلی بهتر از ویلموتس بود. امیدوارم دستیاران ایرانی که بر می‌گزیند به وی کمک کنند. با این حال فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال ایران به دنبال سرمربی اخراجی بود که با شرایط خودش جور باشد و هزینه هایش را تامین کند.

قلیچ گفت: اگر قرار بود سرمربی جدیدی در تیم ملی انتخاب کنیم، باید یکی بهتر از ویلموتس پیدا می‌کردیم. سرمربی مراکش "اروه رنار" از این سرمربی بلژیکی بهتر بود و اگر او به تیم ملی ما می‌آمد شرایط خیلی بهتر می‌شد. امیدوارم تیم ملی ما موفق باشد، اما کسانی هستند که نمی‌گذارند موفق شود.

ما بدون ویلموتس یا با او مشکلی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ نداریم

در تیم ملی، ما هیچ مشکلی برای صعود به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ نداریم. حالا کی روش سرمربی باشد یا ویلموتس، مهم صعود به مرحله حذفی در مسابقات جام جهانی است. اتفاقی که تیم‌های بزرگ آسیایی مانند کره جنوبی و ژاپن به آن دست پیدا کرده اند. البته قهرمانی در مسابقات آسیایی هم حائز اهمیت است که باید به عنوان هدف اصلی به آن فکر کنیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار