تبلیغات

سونی اکسپریا ۲ (Xperia 2) را ماه ها پیش از معرفی رسمی ببینید!

دو ماه پیش بود که اکسپریا ۱ سونی معرفی شد و هنوز آنطور که باید بازار عرضه نشده است. در همین حال است که شایعات اولیه درباره اکسپریا ۲ را می شنویم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا سونی اکسپریا ۲ (Xperia 2) را ماه ها پیش از معرفی رسمی ببینید.

سونی اکسپریا ۲ (Xperia 2) سونی اکسپریا ۲

سونی اکسپریا ۲

همانطور که در رندرهای بالا، منتشر شده از منبع معتبر Onleaks که اولین افشاکننده طراحی اکسپریا ۱ آن هم ماه ها پیش از معرفی بود؛ می بینید، این دستگاه طراحی کلی مشابه با نسل قبلی خود دارد که در این بین شاهد تعویض جایگاه دوربین سه گانه اکسپریا ۲ به گوشه سمت چپ قاب پشتی هستیم.

همانطور که روی لبه راست دستگاه می بینید، حسگر اثرانگشت خازنی دیده می شود و این یعنی که احتمالا پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۹ سونی به ما می گوید که خبری از حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر در پرچمدارهای ۲۰۱۹ سونی نخواهد بود. در این رندر طراحی اکسپریا ۲ سه دکمه دیگر در همین لبه سمت راست دیده می شود که دکمه شاتر و دکمه قفل به همراه دکمه دوگانه تنظیم حجم صدا دیده می شود.

از نظر طراحی لبه جلو می بینیم که نمایشگر اکسپریا ۲ هم احتمالا نسبت تصویر ۲۱:۹ دارد و حاشیه لبه بالای کمتر از چیزی است که در اکسپریا ۱ دیدیم. سونی همچنان به هیچ گونه زائده نمایشگری در جهت کاهش حاشیه نمایشگر اعتقاد ندارد.

طراحی لبه پایین نیز کمی متفاوت تر با نسل قبل بوده و به جای دو جایگاه هم شکل برای بلندگو و میکروفون، شاهد یک جایگاه عریض برای بلندگو و یک روزنه برای میکروفون هستیم. پورت USB C نیز در وسط دیده می شود و جک ۳.۵ میلی متری در اکسپریا ۲ حضور ندارد.

رندر ویدیویی اکسپریا ۲

نظر شما درباره این رندر احتمالی اکسپریا ۲ که خیلی دور از ذهن هم نیست، چیست؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار