تبلیغات

اعلام همبستگی دمکرات ها با نماینده مسلمان کنگره

دمکرات ها با اعلام همبستگی با «رشیده طلیب» نماینده مسلمان کنگره خواستار عذرخواهی «دونالد ترامپ» از وی شدند.

به گزارش «شیعه نیوز»، «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا خواست تا از «رشیده طلیب» نماینده دمکرات و حزبش و مردم آمریکا به دلیل حمله به طلیب عذرخواهی کند.

پلوسی در صفحه توئیتر خود نوشت که  تلاش های ناامیدانه جمهوریخواهان برای تخریب چهره ،رشیده طلیب، و تحریف اظهاراتش، اقداماتی ناخوشایند است، به همین دلیل باید جمهوریخواهان و دونالد ترامپ باید از وی و ملت آمریکا معذرت بخواهند.

«برنی سندرز» نامزد انتخابات 2020 از ترامپ خواست تا تقسیم ملت آمریکا را براساس دین یا نژاد یا کشور اصلی متوقف کند.

سندرز، رئیس جمهوری آمریکا متهم کرد که اظهاراتش ضد طلیب در همین راستاست، به همین دلیل از ترامپ خواست تا از این نماینده دمکرات عذرخواهی کند.

در همین حال، «شان کینگ» نویسنده آمریکا در صفحه رسمی توئیتر خود حمایت خود از این نماینده دمکرات فلسطینی تبار را اعلام کرد و نوشت: احترام زیادی برای رشیده طلیب قائل هستم، زیرا او خوب وشجاع است و روح سخاوتمندانه ای دارد. درست است که عضو کنگره است، اما یک فعال مدنی و حقوقی است.

کینگ نوشت: جمهوریخواهان قصد دارند تا او را تخریب و تضعیف کنند.

در پی اظهارات طلیب درباره هولوکاست و ایجاد وطنی برای یهودیان در سرزمین فلسطین با اخراج فلسطینی ها، ترامپ به وی حمله کرد.

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: مشخص است که نفرت وحشتناکی از اسرائیل و ملت یهود دارد.

گفتنی است، در انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا دو زن مسلمان به نام های «رشیده طلیب» فلسطینی تبار مقیم آمریکا و «الهان عمر» سومالی تبار مقیم آمریکا وارد کنگره شدند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار