تبلیغات

قیمت جک اس ۳ تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد: ۱۵ میلیون تومان افزایش قیمت

امروز قیمت جک اس ۳ تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد. شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات چینی JAC در ایران، باز هم قیمت خودرو جک S3 را در اردیبهشت ۹۸ افزایش داد. ۱۵ میلیون تومان افزایش قیمت را در این مرحله شاهد هستیم و قیمت این کراس اور چینی به بالای ۲۰۰ میلیون تومان خواهد رسید، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات چینی JAC در ایران، طی اردیبهشت 98 با انتشار بخشنامه‌های مختلف چندین بار قیمت خودرو جک S3 را در اردیبهشت 98 افزایش داد. بر اساس جدیدترین بخشنامه این شرکت، قیمت جک S3 در 24 اردیبهشت 98 حدود 210 میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به قیمت اعلامی در 8 اردیبهشت 98 حدود 14 میلیون و 100 هزار تومان افزایش پیدا کرده است. چنین افزایش قیمت‌هایی به صورت آشکار بسیار عجیب است و دستگاه‌های نظارتی نیز واکنشی به آن نشان نداده‌اند. در ادامه جزئیات افزایش قیمت جک اس 3 در اردیبهشت 98 را مشاهده می‌کنید:

نظر شما درباره این افزایش قیمت چیست؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار