تبلیغات

تست مقاومت وان پلاس ۷ پرو در مقابل خم شدن، خراشیدگی و آتش

امروز در ترنجی با هم تست مقاومت دوربین پاپ آپ طور وان پلاس ۷ پرو را دیدیم. این تست یک ویدیو سفارشی از سوی خود وان پلاس ۷ پرو بود اما حالا وقت آن است که با هم تست مقاومت وان پلاس ۷ پرو در مقابل خم شدن، خراشیدگی و آتش را ببینیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست جری را با هم ببینیم.

تست مقاومت وان پلاس ۷ پرو

وان پلاس برای وان پلاس ۷ پرو برنامه های زیادی دارد و مطمئنا دوست ندارد که در تست بسیار مهم مقاومت دستگاه، سرافکنده شود. وان پلاس ۷ پرو با مقاومت کلی مانند همه پرچمدارهای مطرح بازار از این تست سربلند بیرون می آید.

تست خم شدن OnePlus 7 Pro سربلندکننده برای این دستگاه به پایان می رسد. تست شعله نمایشگر دو لبه خمیده OLED با رفرش‌ریت ۹۰ هرتز آن بسیار جالب است و نمایشگر پس از مدت قابل توجهی، خود را بازیابی می کند. تست خراشیدگی وان پلاس پلاس ۷ پرو نیز همانند اکثر دیگر دستگاه هاست، اینکه در سطح بُرندگی ۶ و ۷ آغاز به خراشیدن نمایشگر می کند، بدنه آلومینیومی است و قاب پشتی نیز در مقابل تیغ کاتر مقاوم است.

دوربین سلفی پاپ آپ طور وان پلاس ۷ پرو یک نکته جالب دارد و آن اینکه اگر دستگاه در حالت دوربین باز از دست شما بیفتد، دوربین بر اساس اطلاعات ژیروسکوپ و شتاب‌سنج سقوط را شناسایی کرده و دوربین سلفی را پیش از اصابت به زمین می بندد!

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید مقاومت وان پلاس ۷ پرو مناسب است؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار