تبلیغات

عملیات ارتش سوریه علیه مخفیگاه‌ها و تجمعات تروریست‌ها در حومه ادلب

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جنگنده‌های ارتش سوریه مخفیگاه‌ها و تجمعات تروریست‌ها را در کنفرنبل، کفرومه، معرتحرمه و حاس در حومه ادلب هدف قرار دادند که تلفاتی به آنها وارد شد.

از سوی دیگر خبرگزاری سوریه(سانا)، گزارش داد نیروهای ارتش در واکنش به نقض مکرر توافق منطقه کاهش تنش از سوی گروه‌های تروریستی، عملیات متمرکزی را علیه تجمعات و محورهای حرکت این گروه‌ها در حومه جنوبی ادلب و حومه شمالی حماه انجام دادند.

بر اساس این گزارش، مواضع و مخفیگاه‌های گروه‌های تروریستی وابسته به جبهه النصره در الهبیط، عابدین و معره  النعمان در حومه جنوبی ادلب هدف آتش سنگین موشکی و توپخانه‌ای ارتش سوریه قرار گرفت که این حملات به هلاکت شماری از تروریست‌ها و انهدام تعدادی از مخفیگاه‌ها و سلاح‌های آنها منجر شد.

نیروهای  ارتش همچنین تعدادی از مخفیگاه‌های تروریست‌ها را در العنکاوی، قسطون و الزیاره در حومه شمالی حماه در پاسخ به نقض مکرر توافق منطقه کاهش تنش از سوی آنها منهدم کردند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار