تبلیغات

کدام کشورها بیشترین و کمترین آمار طلاق را دارند؟ +اینفوگرافیک

کدام کشورها بیشترین و کمترین آمار طلاق را دارند؟ +اینفوگرافیکبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام برای طلاق یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که افراد در طول زندگی خود می‌گیرند و اگر درباره آن فکر و بررسی‌های لازم را نداشته باشند، می‌تواند عواقب بسیار ناگواری را به لحاظ روحی و فردی برای آن‌ها به وجود آورد. تصمیمی به این مهمی توجه بیشتری از آنچه معمولا زوج‌ها و متخصصان آن را ارائه می­‌دهند، نیاز دارد.

شاید برای شما هم جالب باشد که از کمترین و بیشتر میزان آمار طلاق در کشورهای مختلف مطلع شوید. طبق بررسی‌های به عمل‌آمده ایران جزو ده کشوری است که کمترین میزان آمار طلاق را در دنیا دارد؛ این در حالی است که آمریکا و کشورهای اروپایی برخلاف تصور بعضی از مردم که دارای رفاه کامل هستند، بیشترین آمار طلاق و فروپاشی خانواده در دنیا را دارند.

در اینفوگرافی منتشرشده از جدیدترین آمار طلاق در کشورهای مختلف، می‌توانید به اطلاعات جزئی‌تری نسبت به این موضوع دست پیدا کنید.

کدام کشورها بیشترین و کمترین آمار طلاق را دارند؟ +اینفوگرافیک

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار