تبلیغات

نمایندگان بیمه معلم صاحب تقویم آموزشی می‌شوند / ایجاد پنل کاربری ویژه بیمه گذاران

کاوه قاضی معاون برنامه ریزی و توسعه بازار بیمه معلم از هدف گذاری‌های ۹۸ می‌گوید:

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، برنامه استراتژیک بیمه معلم که به عنوان برنامه برتر از میان ۲۸ شرکت زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان شناخته می‌شود در سال ۹۸ نیز با اهداف متناسب با نیاز روز بازار و جامعه پیاده سازی خواهد شد.

نمایندگان بیمه معلم صاحب تقویم آموزشی می‌شوند / ایجاد پنل کاربری ویژه بیمه گذاران
تدوین برنامه استراتژیک بصورت استانی:
بیمه معلم تسری بیشتر برنامه استراتژیک خود را در سال ۹۸ در دستور کار قرار داده و در این جهت کنترل کمی استراتژی‌ها در سال جاری مورد توجه قرار خواهد گرفت.
نحوه اجرای برنامه‌های هر یک از واحد‌های سازمانی در قالب کارنامه عملکردی پیاده سازی خواهد شد و بیمه معلم در سال ۹۸ برنامه استراتژیک خود را بصورت استانی تدوین می‌کند.

توسعه سامانه مرکز تماس:
یکی از استراتژی‌های شرکت بیمه معلم در سال جاری، توسعه خدمات بیمه در بستر الکترونیک است، در این راستا، چند پروژه را از سال گذشته آغاز، که یکی از مهمترین آن‌ها توسعه سامانه مرکز ارتباط با مشتریان شرکت بوده است.

خدمات الکترونیک:
توسعه خدمات الکترونیک بیمه معلم: از برنامه‌های سال ۹۸ بیمه معلم در این زمینه، ایجاد پنل کاربری ویژه بیمه گذاران در بستر وب / اپلیکیشن‌های موبایلی / نرم افزار‌های استارت آپ‌ها است تا از این طریق بتوانند خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه معلم را به صورت الکترونیکی به سهولت دریافت کنند؛ و به منظور تامین نظر سهامداران، خدمات بیمه الکترونیک به سهامداران بیمه معلم و همچنین جامعه بزرگ فرهنگیان عرضه شود.


پالایش نمایندگان در سال ۹۸: در حال حاضر هدف گذاری این است که تعداد نمایندگان بیمه معلم از ۱۵۰۰ نفر به ۲۰۰۰ نفر در شبکه فروش رسانده شود البته با اولویت استان تهران.

ارتقای نمایندگان فروش:
ارتقای توانمندی‌های نمایندگان جهت ارتقاء بهره وری و سرانه فروش در دستور کار قرار گرفت.در سال ۹۸ در راستای تقویت توانمندی نمایندگی‌های فروش، تقویم آموزشی ایجاد می‌گردد تا با نیازسنجی آموزشی از کلیه نمایندگان استان‌های مختلف، برنامه اموزش هدفمند اجرا شود.

طرح‌های نوین:
کاوه قاضی معاون مدیر عامل بیمه معلم در خصوص هدف گذاری‌های معاونت متبوعش در طراحی و اجرای طرح‌های نوین بیمه‌ای می‌گوید:


با توجه به اینکه سال گذشته اولین سال از اجرای طرح‌های ویژه بود.در این راستا عارضه یابی از اقداماتی که در این زمینه انجام شده صورت گرفت، بر اساس این فرآیند، از اجرا تا ارزیابی طرح‌های ویژه اصلاح گردید.


طرح‌های سال گذشته که بازده مناسبی داشته است پس از بازنگری مجدد متناسب با نیاز بیمه گذاران بر پایه ساز و کار جدید در قالب کمپین‌های فروش عرضه می‌گردد و براین اساس برای هر شعبه بودجه مشخص در نظر گرفته شده که طبق سیستم ارزیابی مورد سنجش واقع می‌شود، همچنین آموزش‌های ویژه هم برای شبکه فروش در نظر گرفته ایم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار