تبلیغات

کشف تجهیزات خودروهای سنگین قاچاق از انبارهای تعاونی‌های ترمینال غرب

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرگرد سلیمانی مقدم رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که تعدادی کالا و بسته‌های مشکوک در انبار‌های تعاونی‌های ترمینال سپرده شده است که تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع اعزام و دریافتند که این کالا‌ها قاچاق بوده و فاقد مجوز‌های گمرکی است.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، اطلاعاتی از مالک یا مالکان این اموال به دست نیامد، عنوان کرد: در بازرسی تکمیلی از انباری‌های پایانه غرب ۳۳۸ عدد چسب کوچک بزرگ، ۲۹ کارتن پیستون و ۳۳۳ عدد بلبرینگ خودرو‌های سنگین خارجی، ۳۰۰ کیسه پودر سم کشاورزی، یک هزار و ۵۰۰ عدد دستگیره درب کمد، ۱۱ کیسه هفت کیلویی پودر بدنسازی و ... کشف شد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند و اموال کشف شده، تحویل پلیس آگاهی پایتخت شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار